strona główna    mapa serwisu    kontakt 
technologie

DELL®

 M3.net jest autoryzowanym partnerem firmy DELL

  Współpraca ze stabilnym partnerem, który ma w swojej ofercie zaawansowane i skalowalne systemy komputerowe pozwala nam realizować zaawansowane wdrożenia, dzięki którym nasi klienci oszczędzają pieniądze.

CISCO®

Firma m3.net posiada status partnera firmy CISCO® potwierdzony zdanymi egzaminami w roku 2007.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy teoretycznej z sukcesem realizujemy projekty teleinformatyczne z wykorzystaniem technologii firmy CISCO®.

MICROSOFT®

Firma MICROSOFT® jest wiodącym producentem oprogramowania wykorzystywanego w biznesie i wielu obszarach informatyki. Dlatego od ponad 2 lat jesteśmy partnerem firmy MICROSOFT® i na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie obsługi aplikacji i systemów firmy MICROSOFT® jak i korzystamy z najnowszych rozwiazań tej firmy w zakresie produkcji oprogramowania.

LEGRAND® VDI

LEGRAND® jest producentem profesjonalnych tras kablowych i osprzętu teleinformatycznego, jego produkty łączą w sobie elegancję i profesjonalizm. Realizując projekty teleinformatyczne korzystamy jako partner firmy LEGRAND® z najnowszych rozwiązań i doświadczenia firmy LEGRAND® aby dostarczyć klientowi końcowemu pełen komfort pracy w przygotowanym środowisku teleinformatycznym.

 

ICS Openet®

Posiadamy status Certyfikowanego Instalatora firmy Openet ICS®, dzięki czemu nasz Klient otrzymuje pełną 25-letnią gwarację na instalowane przez nas okablowanie strukturalne.

 

UNICARD S.A.

 Firma UNICARD S.A. jest producentem i dystrybutorem czytników zbliżeniowych, biometrycznych oraz oprogramowania Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu.

Jako partner firmy UNICARD S.A. z sukcesem wdrażamy i dostarczamy rozwiązania tej firmy w zakresie oferowanych przez nią usług i rozwiązań oraz samodzielnie dostosowujemy je do potrzeb klienta.

 

powrót   

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij