strona główna    mapa serwisu    kontakt 
CMS MyWeb
Podstawowym założeniem systemu „CMS MyWeb” jest umożliwienie właścicielowi strony modyfikowania jej zawartości bez konieczności ingerowania w kod HTML.
System CMS (Content Management System - ang. dosłownie = system zarządzania treścią)
to aplikacja, bądź zestaw aplikacji internetowych pozwalających na łatwe wykonanie, aktualizację i rozbudowę serwisu WWW przez osoby, które dysponują właściwie „podstawową obsługą aplikacji biurowych”.
Jego modyfikacja oraz dodawanie nowych materiałów do naszej witryny internetowej odbywa się za pomocą niezwykle prostego w obsłudze edytora wizualnego udostępniającego użytkownikowi możliwość zamieszczenia w witrynie wszystkich obiektów HTML oraz modułów systemowych.
 
CECHY SYSTEMU CMS MyWeb:
 • Możliwość błyskawicznej zmiany wyglądu serwisu. Zarówno układ serwisu jak i forma prezentacji są kontrolowane przez szablony, które pozwalają na szybkie i wydajne projektowanie stron HTML,
 • Dokonywanie zmian bezpośrednio na stronie WWW bez konieczności odszukiwania edytowanych elementów w konsoli przeznaczonej do zarządzania treścią,
 • Oddzielenie prezentacji od treści strony. Treść jest przechowywana i zarządzana w sposób nie mający wpływu na formę prezentacji,
 • Zarządzanie zasobami systemu przez wygodny panel dostępny z poziomu strony WWW. System CMS MyWeb posiada własny mechanizm przesyłania plików, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za transfer danych na serwer.
 • Rozbudowany edytor umożliwiający tworzenie i formatowanie dokumentów bez znajomości HTML,
 • Integracja z pakietem MS Office (zachowanie formatowania dokumentów przy kopiowaniu metodą copy-paste),
 • Możliwość publikowania i blokowania dostępu do wybranych sekcji serwisu.
 • Dostępność dodatkowych modułów udostępniających ciekawe funkcjonalności na stronie WWW.
 
 
ELEMENTY SYSTEMU CMS
 • STATYSTYKI – gromadzenie i prezentowanie wybranych statystyk związanych z aktywnością witryny WWW.
 • LOGI – przechowywanie historii zmian danych witryny WWW wraz z autorem zmiany i datą zmiany.
 • WERSJE JĘZYKOWE WITRYNY – możliwość tworzenia wielu wersji językowych witryny. Możliwe jest utworzenie zupełnie różnych struktur witryny dla każdej z wersji językowej.
 • STREFA LOGOWANIA - Możliwość wydzielenia stron dostępnych tylko i wyłącznie po uwierzytelnieniu się użytkownika na stronie. Możliwość tworzenia i usuwania użytkowników mających dostęp do chronionych elementów strony.
 • NEWSLETTER - Moduł zaawansowanego newsletter-a czyli narzędzia do seryjnej wysyłki wiadomości tekstowych /wiadomości dotyczące wprowadzenia nowego produktu na rynek, promocji itp./. Moduł ten pozwala na przydzielanie zapisanych użytkowników do grup zdefiniowanych przez klienta, tworzenie wiadomości odbywa się w przyjaznym edytorze który pozwala na załączenie elementów graficznych do wysyłanych wiadomości.
 • AKTUALNOŚCI - Moduł aktualności pozwala na tworzenie artykułów tekstowych zawierających również elementy graficzne. Celem takiego modułu jest informowanie użytkowników strony o wydarzeniach, targach, promocjach, nowościach itp.
 • SONDY - Moduł sondy pozwala tworzyć sondy/ankiety na stronie celem pozyskania informacji na żądany temat od użytkowników strony /np. pytanie o skuteczność akcji promocyjnej, zadowolenie z biura obsługi klienta/
 • GALERIA ZDJĘĆ - Moduł galerii pozwala klientowi na samodzielne tworzenie samodzielnej galerii zdjęć. Dodając zdjęcie do galerii klient nie musi posiadać żadnego programu graficznego. Proces dodawania zdjęcia polega na wybraniu zdjęcia z lokalnego dysku klienta oraz określeniu wymiarów zdjęcia oraz jego miniaturki na stronie.
 • STOPKA SERWISU - Moduł stopki pozwalający na samodzielne zdefiniowanie stopki strony, stworzenie linków do odpowiednich stron witryny.
 • MAPA SERWISU - Moduł pozwalający na automatyczną generację drzewa witryny internetowej, czyli zbudowanie struktury strony wraz z linkami do każdej gałęzi.
 • WYSZUKIWARKA – zintegrowany moduł wyszukiwarki danych w treści strony powoduje, że wprowadzony i opublikowany artykuł jest od razu indeksowany w wyszukiwarce.
 • PARTNERZY / DYSTRYBUTORZY - Moduł pozwalający na stworzenie bazy swoich partnerów/dystrybutorów przydzielając ich do odpowiednich województw.
  Wyświetlenie ich na stronie odbywać się może poprzez wybranie odpowiedniego województwa z mapki polski lub listy rozwijanej.
Okno główne modułu Galerii
Okno główne modułu Galerii
Okno główne modułu Sklepu
Okno główne modułu Sklepu
Okno dodawania/edycji Partnera/Dystrybutora
Okno dodawania/edycji Partnera/Dystrybutora
Okno tworzenia/edycji sondy
Okno tworzenia/edycji sondy
Okno główne modułu Newslettera
Okno główne modułu Newslettera
Okno tworzenia/edycji aktykułu tekstowego
Okno tworzenia/edycji aktykułu tekstowego
	Okno edycji zmiennych konfiguracyjnych systemu
Okno edycji zmiennych konfiguracyjnych systemu
Okno dodawania/edycji elementu menu
Okno dodawania/edycji elementu menu
Okno logowania do systemu
Okno logowania do systemu
Aby umówic się na prezentację lub sesje webex proszę wypełnić poniższy formularz.


Termin prezentacji* :
Nazwisko* :
Imię* :
Tel. kontaktowy* :
Adres e-mail* :
Nazwa firmy* :
Ulica :
Nr domu/mieszkania :
Kod :
Miasto* :Oświadczam,że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez M3.NET R.NIESYT M.UCZNIAK W.WARDAS SPÓŁKA JAWNA zgodnie z art. 6 ustawy z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (dz. u. z 1997 r. nr 133 poz. 883).
powrót   

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij