strona główna    mapa serwisu    kontakt 
produkty i usługi
CMS MyWEB

Podstawowym założeniem systemu „CMS MyWeb” jest umożliwienie właścicielowi strony modyfikowania jej zawartości bez konieczności ingerowania w kod HTML.
System CMS (Content Management System - ang. dosłownie = system zarządzania treścią)
to aplikacja, bądź zestaw aplikacji internetowych pozwalających na łatwe wykonanie, aktualizację i rozbudowę serwisu WWW przez osoby, które dysponują właściwie „podstawową obsługą aplikacji biurowych”.
Jego modyfikacja oraz dodawanie nowych materiałów do naszej witryny internetowej odbywa się za pomocą niezwykle prostego w obsłudze edytora wizualnego udostępniającego użytkownikowi możliwość zamieszczenia w witrynie wszystkich obiektów HTML oraz modułów systemowych.

więcej ::..

Aby umówic się na prezentację lub sesje webex proszę wypełnić poniższy formularz.


Termin prezentacji* :
Nazwisko* :
Imię* :
Tel. kontaktowy* :
Adres e-mail* :
Nazwa firmy* :
Ulica :
Nr domu/mieszkania :
Kod :
Miasto* :Oświadczam,że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez M3.NET R.NIESYT M.UCZNIAK W.WARDAS SPÓŁKA JAWNA zgodnie z art. 6 ustawy z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (dz. u. z 1997 r. nr 133 poz. 883).
powrót   

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij